Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h!
0

O nas

Z NAMI DOTRZESZ DO CELU!

Firma Ultris powstała z pasji do sportu. Cechuje nas to, że oferowane produkty są dla każdego: początkujący amator sportu, a także zaawansowany pasjonat wybierze coś dla siebie. Jesteśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywnie spędzany czas.

Od początku naszej działalności podążamy za najnowszymi trendami i stawiamy głównie na jakość i komfort, dlatego dokładnie szukamy jak najlepszych rozwiązań, aby dostarczyć naszym klientom to, czego oczekują.

Przez lata budowaliśmy zaufanie z naszymi dostawcami i producentami, dzięki temu mamy dostęp do najnowszych kolekcji zazwyczaj jako pierwsi. Oznacza to, że Ty - klient firmy Ultris, tak jak my będziesz przecierał szlaki w modzie sportowej.

To właśnie u nas, zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie. Odzież rowerową, odzież do biegania, na siłownię i fitness. Posiadamy szeroką gamę niezbędnych dodatków: rękawice, okulary, akcesoria odblaskowe, a także ochraniacze i kaski. Nie mogłoby zabraknąć też opon, dętek, błotników i gadżetów, które nadadzą Twojemu rowerowi niepowtarzalności.

Indywidualne podejście do klienta, bezproblemowa wymiana towaru lub zwrot, łatwy kontakt z nami, szeroki wybór asortymentu pozwoliły nam osiągnąć w ostatnim roku ponad 2500 pozytywnych opinii na Allegro.


W naszym asortymencie możecie znaleźć ponad 30 przewodnich marek. Rogelli, Chiba, WTB, Mitas, Maxima, Supacaz czy Motorex to tylko część z nich, które cieszą największą popularnością.

Chcemy, żeby zakupy na naszej stronie były dla Ciebie przyjemnością, dlatego zarówno przed, jak i po zakupie służymy Ci pomocą.

Satysfakcja klientów to misja naszego zespołu!